Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm | Sezon Finali

 • Published on:  13/06/2018
 • Video full hd 1080 Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm | Sezon Finali, 720 Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm | Sezon Finali, 480 Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm | Sezon Finali

  Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm Sezon Finali özeti:
  Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit’le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.
  Ceylan ile Nefes’i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa’nın, Vedat’ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.
  Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir’in canını almak.
  Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes’in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz’de mi son bulacaktır?

  Sen Anlat Karadeniz
  Ben Anlatınca Deli diyorlar

  Yapım - Sinegraf
  Yapımcı - Osman Sınav
  Yönetmen - Osman Sınav/Emre Kabakuşak/Yusuf Ömer Sınav
  Senaryo - Ayşe Ferda Eryılmaz / Nehir Erdem
  Oyuncular - Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa), Gözde Kansu(Eyşan), Öykü Gürman(Asiye)

  Sen Anlat Karadeniz YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://2qtube.com/channel/UCZSKbSg4xlgvKYk7ET7awpA

  atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://2qtube.com/channel/UCZSKbSg4xlgvKYk7ET7awpA

  Sen Anlat Karadeniz Web Sayfası;
  https://2qtube.com/channel/UCZSKbSg4xlgvKYk7ET7awpA

  Video Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm | Sezon Finali upload by channel Sen Anlat Karadeniz
Loading...

Comment